Sedm manželů Evelyn Hugo

Stárnoucí a uzavřená hollywoodská filmová ikona Evelyn Hugo je konečně připravena říct pravdu o svém okouzlujícím a skandálním životě. Ale když si pro tuto práci vybere neznámou reportérku časopisu Monique Grantovou, nikdo není ohromen více než samotná Monique. Proč jí? Proč teď?

Monique není zrovna na vrcholu světa. Manžel ji opustil a její profesní život nikam nevede. Bez ohledu na to, proč si ji Evelyn vybrala k napsání své biografie, je Monique odhodlána využít této příležitosti k nastartování své kariéry.


Monique, která je předvolána do Evelynina luxusního bytu, fascinovaně poslouchá, jak herečka vypráví svůj příběh. Od cesty do Los Angeles v 50. letech až po rozhodnutí opustit showbyznys v 80. letech a samozřejmě sedm manželů na cestě, Evelyn rozvíjí příběh o nelítostných ambicích, nečekaném přátelství a velké zakázané lásce. . Monique začíná pociťovat velmi reálné spojení s legendární hvězdou, ale jak se Evelynův příběh blíží ke svému závěru, je jasné, že její život se tragicky a nezvratně protne s Monique.


Sedm manželů Evelyn Hugo je fascinující cesta přes nádheru starého Hollywoodu do drsné reality současnosti, kdy dvě ženy bojují s tím, co to znamená a co stojí čelit pravdě.


Od autorky Daisy Jones & The Six, v níž legendární filmová herečka reflektuje svůj neúprosný vzestup na vrchol a rizika, která podstupovala, lásky, které ztratila, a dávná tajemství, která si veřejnost nikdy nedokázala představit. 

399,00 Kč